Четка за Истражување 14353 Автомобилската Flex-Брус Комплет, Силициум Карбид Абразивни, 180 Ронки (Пакување од 10 Различни Големини)
Свеж

Четка за Истражување 14353 Автомобилската Flex-Брус Комплет, Силициум Карбид Абразивни, 180 Ронки (Пакување

DEN 2265.60

Достапно е за нарачката

На Флекс-Брус, исто така, е корисен за многу лого и черупка апликации. [ДИЗАЈН]- 8" вкупна должина со трајни нерѓосувачки челик матични дека може да се користи во било collet, чак или слични го држите уредот.Како дополнителна бонус да ви се заблагодарам за користење на Четка Истражување производи, ние сме вклучувајќи ја и нашата премиум BRM бејзбол капа, па можете да брус во стил.BRM, пронаоѓачи од Flex-Honec, сега се нуди нов комплет кој е идеален за разни на автомобилската апликации како што се кочница дебеломер, кочница цилиндри, lifter забива, и u-заеднички yokes. [АПЛИКАЦИИ]- refinishing кочница дебеломер, кочница цилиндри, lifter забива, и u-заеднички yokes, лежишта, bushings или било цилиндар потреба deburring или доработка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.