HAII Случај за Мото G Перо 5G 2021,СТП Кожа Folio Флип Паричникот Случај со Картичка Holster Стојат Потпирачот Магнетни Затворање Shockproof Телефон Капакот за полнење за Motorola Мото
Свеж

HAII Случај за Мото G Перо 5G 2021,СТП Кожа Folio Флип Паричникот Случај со Картичка Holster Стојат Потпирачот

DEN 287.76

Достапно е за нарачката

Компатибилност : Специјално дизајнирани за полнење за Motorola Мото G Перо 5 G 2021 ( Не се Компатибилни со Мото G Перо 4 G 2021 ).Ве молиме изберете вистинската големина на вашиот телефон пред да ја купите.Издржливи : Направен од премиум кожа & трајни TPU внатрешна браник, обезбедува удобно допир чувство и задоволство да се погледне.Засилен крои го прави многу издржливи и заштитни.Прецизни Cutouts : Лесен пристап до сите пристаништа, контроли и копчиња, без отстранување на случај, .Едноставен за инсталација и отстранување.Мултифункционален : Една картичка слотови за вашите картички, кредитни картички, возачот лиценца & пари лесно.Тоа не е само некое нежно телефон случај и исто така паричникот за својата погодност.Стојат функција континуирано за видео разговор и да гледа филм.Совршена заштита : ги Опфаќа сите страни и агли на вашиот телефон, го заштитува вашиот телефон од прашина, гребнатини, испакнатини и дневната штета.Со магнетни адсорпција случајот е затворен securety, кој го штити екранот совршено.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.