Supdigital Галакси A11 Паричникот Случај, [Цвет Врежана] Премиум СТП Кожа Флип Заштитни Случај Покрие со Држачот и се Залагаме за Samsung Галакси A11 2020 Ослободување (Виолетова
Свеж

Supdigital Галакси A11 Паричникот Случај, [Цвет Врежана] Премиум СТП Кожа Флип Заштитни Случај Покрие со Држачот

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

[Компатибилност] Совршено се вклопуваат за Samsung Галакси A11, НЕ за Samsung Галакси A10. [ВЕ МОЛИМЕ ДА ОБРНЕТЕ ВНИМАНИЕ ЗА ДА СЕ ИЗБЕГНЕ ПОГРЕШНА КУПУВАЊЕ]. [Мулти-функција] Вклучува картичка џебови слотови за да ги зачувувате вашите кредитни картички, ПРОЕКТ, бизнис картички, со рацете слободни видите стојат потпирачот функција, проп до вашиот телефон додека гледате филмови, читање книги или гледајте презентации. [Тенок и висок квалитет] Ултра тенок folio тип случај да се минимизира големо и тежина.Направен од висок квалитет на шарени СТП кожа и магнетни клип дизајн заштитник одговара за вашиот телефон. [Заштита] Дизајн го прават вашиот телефон повеќе привлечни и обезбедува максимална заштита од гребнатини и scuffs, паричник случај вклучува слотови за кредитни картички, лична карта, еден голем џеб за сметки. [Безбедна одговара] Лесен за користење, лесен дизајн со прецизност cut-испис овозможи лесен пристап до сите копчиња, камера, звучници и приклучок без отстранување на случај.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.