САВАНА КОСА ТЕРАПИЈА Скок Ми До Гел Восокот | Коса Гел за Мажи & Жени | Унисекс Коса, Восок за Обликување | врз основа на чиста вода за Кадрава, Брановидна & Права Коса |
Свеж

САВАНА КОСА ТЕРАПИЈА Скок Ми До Гел Восокот | Коса Гел за Мажи & Жени | Унисекс Коса, Восок за Обликување |

DEN 276.48

Достапно е за нарачката

✅ КОСА ГЕЛ ЗА МАЖИ & ЖЕНИ : Додавање на текстура на вашата коса стилови со нашите Унисекс Коса Гел за да изгледаат стилски и не се премногу стегнат.Направени од суровост-слободни и природни состојки, овој не-мрсна коса, восок е идеален за мажите и жените.Додека тоа им помага на мажите да ја задржите својата коса потрага остар шила и свежо, жените може да го користите за да управувате frizz, масна надолу flyaways, или да му даде долго ponytails со полиран финиш. ✅ ПОГОДЕН ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОСА : Овој флексибилен и sculptable производ работи идеално за сите типови коса—кадрава, дебели, брановидни, или директно.Дизајниран да се создаде елегантен и сјајни стилови, тоа е вашата одат-да опција ако сакате мешање вашиот изглед.Со својата крем-текстура, оваа светлина-држете гел не ја напушти вашата коса чувство бројат или леплива. ✅ СРЕДЕН/STRONG ЗАДРЖЕТЕ & СЈАЈ : пофлексибилен отколку оние традиционалните коса, восок или гелови, нашиот производ е направен со користење на микро-емулзија технологија за да ги даде на вашата коса среден/strong чекање со убав сјај и не-леплива заврши.Тоа е секако се-до-и-оди тип на косата гел—вид дека треба кога ќе се работи доцна во претпладневните часови.Можете исто така да го користите како пред-styler. ✅ ОСЛОБОДЕНИ ОД FLAKING : за Разлика од другите евтини гелови што може да остави грди, ронлив остатоци на вашата коса, наше е формулиран за да се шушка-слободни.Тоа не само што ја остава својата коса чувство ултра-moisturized, тоа исто така, го контролира frizz и го задржува вашата фризура уредни во текот на денот.Додадено бонус, тоа исто така мириса небесен!. ✅ ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ Нашите формули се креирани со користење само природни состојки, како што Јојоба и Grapeseed масло, што го прави овој коса гел совршен за обликување и зајакнување на корени.Оваа чиста вода-базирани гел е слободна од груби хемикалии, како алкохоли, parabens, SLS, SLES, phthalates, што може да предизвика губење на штета.Големина : 150 ML.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.