youyu6-2o521 Жолта Проѕирен 12V/10W ЕДНОНАСОЧЕН Проток на Вода, Пумпа за Турбина Генератор Генератор Hydroelectric Микро Хидро Генератор Допрете Проток на Вода Хидраулични DIY (Бој
Свеж

youyu6-2o521 Жолта Проѕирен 12V/10W ЕДНОНАСОЧЕН Проток на Вода, Пумпа за Турбина Генератор Генератор Hydroelectric

DEN 1742.40

Достапно е за нарачката

·Изглед : генератор површина за чистење,.нема корозија, структурата е силна. ·Механичката бучава : помалку од 55d B. ·Генератор еден волумен : 90g. ·Животот на генератор : повеќе од 3000h.Боја : F50-12 V.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.