Logitech MX Мајстор 3 Напредни Безжични Глувчето за Mac, Ultrafast Лизгање, може да се Користи на Било која Површина, Ергономски, 4000 DPI, Прилагодување на USB-C, Bluetooth, USB, Apple Mac - Прост
Свеж

Logitech MX Мајстор 3 Напредни Безжични Глувчето за Mac, Ultrafast Лизгање, може да се Користи на Било која

DEN 972.00

Достапно е за нарачката

СОВЛАДА ЗА MAC - MX Мајстор 3 за Mac е оптимизиран за mac OS, i Pad компатибилни, и завршил во Простор Сива.ULTRAFAST MAGSPEED ЛИЗГАЊЕ - извонредна брзина, прецизност, и тишината на Mag Speed Тркала до 90% побрзо, 87% повеќе прецизни, и ултра тивок.УДОБНОСТА ФОРМА И ИНТУИТИВНИ КОНТРОЛИ - Работа удобно со совршено обликувана форма и идеално сместен вртливиот и контроли.ПОВЕЌЕ КОМПЈУТЕРИ, ЕДЕН ПРОТОК Контрола на повеќе Mac компјутери и лесно префрлување на текст, слики, и датотеки помеѓу нив.МАГИЈАТА НА ГЕСТОВИ, МОЌТА НА MX – Држете го гест копчето и движете го глувчето за да се префрлате десктоп, се отвори Мисија Контрола, и прикажување на Вебсајтот.СТАН-СПЕЦИФИЧНИ ПРИЛАГОДУВАЊЕ – за да го забрзате вашиот работен тек со претходно mac OS и стан-специфични профили – со бројни опции за персонализација.ПЕСНА НАСЕКАДЕ – Капи на било која површина, дури и стакло (3), со Darkfield 4000 DPI сензор.Побрзо и 5x попрецизно од основните глувчето – така што секогаш да се погоди правото пиксели.Добиете повеќе од вашиот Mac со MX Мајстор 3 за Mac – оптимизиран за mac OS, и i Pad компатибилни.Повеќето напредни Господар Серија глувчето некогаш е завршена во Просторот Сива да одговараат совршено со вашата i Mac, Macbook Pro, или i Pad Про.MX Мајстор 3 за Mac е нашиот најбрз, повеќето прецизен, и повеќето удобно алатка за дигитални творци.На електромагнетни Mag Speed копчето за тркало – дизајнирани и произведени во Швајцарија – обезбедува нашиот најбрз, quietest, и повеќето зависност лизгање искуство досега.Батерија Li-Po (500 m Ah) батеријата.Време На Полнење : 3 Часа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

RollerMouse Free2, Црна
Свеж
RollerMouse Free2, Црна
Достапно е за нарачката
DEN 1919.76
Оценка на купувачите: