VAYDEER Undetectable Глувчето Jiggler Глувчето Двигател на USB Порта на Компјутер,Возачот-Free со ON/Off Прекинувач,Симулираат Глувчето за Движење за да се Спречи Компјутер да Влезат
Свеж

VAYDEER Undetectable Глувчето Jiggler Глувчето Двигател на USB Порта на Компјутер,Возачот-Free со ON/Off Прекинувач,Симулираат

DEN 431.76

Достапно е за нарачката

【100% Undetectable】 Кога е поврзан со компјутер, оваа глувчето jiggler е признат како регуларен глувчето, не е непознат USB уред, така што вашиот ИТ оддел само ќе открие уште еден глувчето и вашиот компјутер ќе се задржите буден додека вие се грижи за вашата сопствена бизнис. 【ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ】 Различен од другите глувчето jiggler на пазарот, Vaydeer глувчето jiggler е полесно да се користи благодарение на ексклузивното ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ.Само еден едноставен притиснете го глувчето jiggler ќе почнат да работат или да престане да работи, заштита на USB порти на вашиот компјутер од штетата предизвикана од страна на приклучување и unplugging постојано. 【Plug and Play】 На глувчето двигател не бара возачот, само приклучете го во вашиот компјутер и ќе го притиснете копчето, покажувачот ќе почне да се движи автоматски.Нема досадни инсталација на софтвер, лесен за употреба. 【Широк Компатибилност】 Vaydeer глувчето двигател ги поддржува повеќето популарни компјутерски системи како Win7, Win8, Win10, i OS и Linux. 【Издржливи, но Деликатна】 Направени со висок квалитет полу-транспарентно ABS, овој глушец wiggler не е лесно да се скрши.Со сплетен процесот на површината на глувчето wiggler изгледа како парче уметност.И можете да видите убави сини индикатор осветлување и трепка.Сини индикатор ќе се задржи светлина врз кога е поврзан на компјутер и почнете со трепкање кога се работи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.