Comfortview Жените Плус Големина Медисон Bootie
Свеж

Comfortview Жените Плус Големина Медисон Bootie

DEN 1413.12

Достапно е за нарачката

Вратило мерки околу 7.5" од лак.Искуство комфор и доверба со нашите шик Медисон bootie!Заврши со кратка БИОГРАФИЈА Flex Изградена-во Пета иновации, нашите мазна, кожа-како средината на теле чизми се и исклучително удобно и стилски.целосна внатре патент, 8 1/4"окно висина и 1" пета висина.нови sock поставата е дизајниран со висока густина мемориска пена и екстра пета тапацир за траен поддршка и утеха.флексибилни, пропадна-отпорни ѓон се наменети за подобро влечење, стабилизираната пета дизајн и звук изградба понуди подобра поддршка.ЗА БРЕНД : Чевли дизајнирани да бидат најдобри-фитинг, најдобро чувство, најдобар изглед обувки за секој момент од вашиот живот.Нашите чевли функција флексибилни и пропадна отпорни ѓон, стабилна потпетици и поместена табани.Од секојдневен чевли, да чизми, да се облекува чевлите, ние се обезбеди удобност и стил секој чекор на ден.Достапни во 30 големини и ширини.Медисон широк вратило, scrunch bootie е направен за за лесно се вклопуваат во-мора да има бои на сезоната.Мазна, човекот-направени горната Страна zip Лесно ниска висина Cushioned надеж 1" пета Увезени Жените медиум, широк & широк широк чевли и чизми, Медисон високи подигнете од Comfortview во целост & половина големини 7-11,12 M, W, втората светска војна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.