Голф Знаме,Зелен Голф Знамиња,Цврсти и Најлон Обука Ставање Зелено Знаме,Затворен Отворен Двор Градина Преносни Голф Целна Знамиња,19.7 инчен*13.4 инчен (Црвено)
Свеж

Голф Знаме,Зелен Голф Знамиња,Цврсти и Најлон Обука Ставање Зелено Знаме,Затворен Отворен Двор Градина Преносни

DEN 2107.20

Достапно е за нарачката

【Исчезнат Отпорни】:Ние користиме Високо Квалитетни боја за ефикасно спречување исчезнува,може да се одржува на боја. 【Спречување Прашина Дизајн】:премиум најлон зелен голф знаме да може ефективно да се спречи прашина држејќи се до,да ги задржи на зелено знаме чисто,што е уште поважно,тоа е многу лесно да се исчисти и може брзо да се исуши. 【Мазна Површина Дизајн】:површината на нашата практика зелен голф знаме е многу текстура и изработката е многу фини,Па ова знаме изгледа многу убава и деликатна. 【Трајни Најлон Материјал】:практиката зелен голф знаме направен од висок квалитет на најлон може да се спречи кинење и ултравиолетови зраци,можат да го издржат било екстремни услови како сонце, дожд, снег. 【Повеќе Боја и Поставена Да се Избере】:Постојат многу бои да го одберете,како црвена,сина,зелена,бела,жолта,единствена боја и мешани бои, може да се купи еднократно или во пакетот,така можете да нарачате токму она што ви треба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.