KINGTOP Голф Flagstick Мини, Ставајќи Зелено Знаме за Двор, 3 Стапки Јарболот 2-Дел Дизајн, Golf Pin Знамиња Поставени, 1-Пакет
Свеж

KINGTOP Голф Flagstick Мини, Ставајќи Зелено Знаме за Двор, 3 Стапки Јарболот 2-Дел Дизајн, Golf Pin Знамиња

DEN 381.12

Достапно е за нарачката

УНИКАТЕН - Јарболот дизајниран со Топката Retriever, дозволувајќи им на голфери не свиткување надолу за да ги собереш топче за голф повеќе, но само подигнете до северниот пол за да се добие топки.Јарболот - Користење на највисок квалитет на индустриски стандарди fiberglass, ќе не delaminate и да предизвика опасни splinters како и другите.Најлон Знаме Направено од 420 deniers, мерките 8" X 6" PGA стандардна големина голф пракса знамиња и тоа е пораби да цевка овозможувајќи ви да ја ротирате насока.Голф Забава - Надградена знаме со Лесна конструкција го прави осетливи да дури и нежни бриз, давајќи голфери подобро утврдување на минимална;.Апликација - Изградете ја вашата сопствена пракса дупка веднаш во вашиот двор со Kingtop знаме стап комбо комплет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.