Crestgolf 3Sets Дворот Пракса Голф Дупка Пол Купот на Знамето Стапови, 3 Делови,Голф Ставање Зелена Јарболите
Свеж

Crestgolf 3Sets Дворот Пракса Голф Дупка Пол Купот на Знамето Стапови, 3 Делови,Голф Ставање Зелена Јарболите

DEN 2020.56

Достапно е за нарачката

1 комплетен сет вклучува дупка првенство,знаме, стап, пакет од 3 групи во вкупниот број.Вклучува 3 делови, многу лесно да се постави, да се Претвори вашиот двор во вашата практика се разбира.Должината на стап : 32.68 инчи, со дијаметар од дупката купот е 4.33 инчи.Неколку бои на знамињата за вашиот избор.Ние обично процесот на нарачка во рок од 1 работен ден, брод од страна на UPS-от или Fedex, 3-6 дена за испорака.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.