COGOLFING Голф Flagstick Мини, Пракса Ставање Зелена Дупка Првенство за Полнење, 3ft Јарболот со 4 Купот, Двојно-Страна PGA Pin Знамиња за Дома Двор , 8L x 6H, 2-пакет
Свеж

COGOLFING Голф Flagstick Мини, Пракса Ставање Зелена Дупка Првенство за Полнење, 3ft Јарболот со 4 Купот, Двојно-Страна

DEN 1900.80

Достапно е за нарачката

[МИНИ ЗНАМЕ] - COGOLFING надгради знаме направени од 420-denier најлон материјал со студија цевка е вметната.На знаме мавтајќи ви овозможува да смисла и насока на ветер, само да уживаат во секој шут!. [ДВОСТРАНО Ајде Ко-Голф сега!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.