KINGTOP Голф Flagsticks Мини, Ставајќи Зелено Знаме за Двор, Сите 3 Нозе, Голф Flagstick Сет, Fiberglass Преносни 2-Дел Дизајн, Нумерирани# 1-9
Свеж

KINGTOP Голф Flagsticks Мини, Ставајќи Зелено Знаме за Двор, Сите 3 Нозе, Голф Flagstick Сет, Fiberglass Преносни

DEN 5593.92

Достапно е за нарачката

420 D Најлон.Суво Чистење Само.УНИКАТЕН - Компактен 2 секции дизајн се преносни за внатрешна/ надворешна игра.ЗНАМЕТО ПОЛ - стандард база е компатибилен со вашиот постоечки првенство дозволувајќи им да не го извади ако не сакате да.МАТЕРИЈАЛ - Fiberglass пол и 420 D најлон броеви знаме за да се обезбеди долг животен век на голф pin знамиња. [Професионален Дизајн] : Надгради знаме со Лесна конструкција го прави осетливи да дури и нежни бриз, давајќи голфери подобро утврдување на минимална;.ПРИМЕНА - да се Претвори вашиот двор во вашата практика се разбира со KINGTOP flagstick и дупка првенство постави без да го напуштате вашиот сопствен двор.Најдобрите Подароци за денот на Благодарноста, Црн петок и Семејството, итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.