COGOLFING Мини Голф Flagstick 3FT, Пракса Ставање Зелена Дупка Првенство за Полнење, 2-Дел Јарболот со 4 Купот, Двојно-Страна Мини PGA Pin Знамиња за Дворот Дома, 8L x 6H, Бела, 5-пакет
Свеж

COGOLFING Мини Голф Flagstick 3FT, Пракса Ставање Зелена Дупка Првенство за Полнење, 2-Дел Јарболот со 4 Купот,

DEN 453.12

Достапно е за нарачката

[МИНИ ЗНАМЕ] - COGOLFING надгради знаме направени од 420-denier најлон материјал со студија цевка е вметната.На знаме мавтајќи ви овозможува да смисла и насока на ветер, само да уживаат во секој шут!. [ДВОСТРАНО Ајде Ко-Голф сега!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.