Тимот на Голф МАК Индијанаполис Colts Десетина Регулатива Големина Голф Топки, 12 Пакет, Полна Боја Трајни Тим Отпечаток
Свеж

Тимот на Голф МАК Индијанаполис Colts Десетина Регулатива Големина Голф Топки, 12 Пакет, Полна Боја Трајни Тим

DEN 715.20

Достапно е за нарачката

Производ димензии (инчи) : 8.5 x 2 x 8; Тежина : 1.3 кг. 12 регулатива голф топки вклучени.Голф топки содржат полна боја тим логото траен отпечаток.Покажам тим гордееме додека го удри на зелените за ден.Одличен подарок за празници, Денот на Таткото, и специјални настани!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.