Тимот на Голф MLB Сан Диего Padres Десетина Регулатива Големина Голф Топки, 12 Пакет, Полна Боја Трајни Тим Отпечаток
Свеж

Тимот на Голф MLB Сан Диего Padres Десетина Регулатива Големина Голф Топки, 12 Пакет, Полна Боја Трајни Тим

DEN 960.00

Достапно е за нарачката

пластика.Направени во САД или Увезуваат.Производ димензии (инчи) : 8.5 x 2 x 8; Тежина : 1.3 кг. 12 регулатива голф топки вклучени.Голф топки содржат полна боја тим логото траен отпечаток.Покажам тим гордееме додека го удри на зелените за ден.Одличен подарок за празници, Денот на Таткото, и специјални настани!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.