PlayBetter Bridgestone Голф 2020 Турнеја Б XS Тигар Шумата Издание Голф Топки | Мулти-Пакети
Свеж

PlayBetter Bridgestone Голф 2020 Турнеја Б XS Тигар Шумата Издание Голф Топки | Мулти-Пакети

DEN 1151.76

Достапно е за нарачката

[КОРИСТИ И ДИЗАЈНИРАН од СТРАНА на ТИГАР ШУМАТА] - Турнеја Б XS има исти спецификации на топката Тигар Шумата игра во конкуренција. [ДИЗАЈНИРАН ЗА БРЗО ЗАМАВ БРЗИНА] - Има помек се чувствуваат и максимална greenside спин, што ќе ви овозможи да се запре пристап и презентација на снимки.Со цел да се вклопи голфери со турнеја брзо замав брзина од над 105mph. [REACTIV ПОКРИЕ ТЕХНОЛОГИЈА] - Земете повеќе далечина и повеќе се вртат надвор од истиот топче за голф со овој reinvented функција. [ОДЛИЧЕН ПОДАРОК] - да Даде играч на голф во вашиот живот дел од историјата!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.