Тимот на Голф NHL Њујорк Островјаните Логото Влијаеше Голф Топки (3 Count) & 2-3/4 Регулатива Голф Tees (50 Count), Мулти Обоени
Свеж

Тимот на Голф NHL Њујорк Островјаните Логото Влијаеше Голф Топки (3 Count) & 2-3/4 Регулатива Голф Tees (50

DEN 2270.40

Достапно е за нарачката

Производ димензии (инчи) : 4 x 4.5 х 7; Тежина : 0.52 lbs.Одличен начин да се покаже исклучите вашиот тимски дух додека teeing до вашиот следната топка.Карактеристики вклучуваат : Комплетна боја траен отпечаток, Tees и топки регулатива големина.Сет вклучува : 3 мулти-обоени голф топчиња со полна боја тим лого, печат, 50 мулти-обоени 2-3/4 инчен регулатива tees со тимот отпечаток.Одличен подарок за празници, Денот на Таткото, и специјални настани!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.