Тимот на Голф МАК Питсбург Steelers Регулатива Големина Голф Топки (4 Count) & Divot Алатка со Отстранлив Двострано Магнетни Маркер
Свеж

Тимот на Голф МАК Питсбург Steelers Регулатива Големина Голф Топки (4 Count) & Divot Алатка со Отстранлив Двострано

DEN 1495.20

Достапно е за нарачката

Производ димензии (инчи) : 7.25 x 2 x 6.75; Тежина : 0.62 lbs.Сет вклучува : 4 регулатива голф топки, лигата специфични divot алатка, & отстранлив двојно еднострано им овозможи на боја да се пополни магнетни топката маркери.Одличен начин да се покаже исклучите вашиот тимски дух додека teeing до вашиот следната топка.Покажам тим гордееме додека го удри на зелените за ден.Одличен подарок за празници, Денот на Таткото, и специјални настани!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.