Персоналните Сопствени Голф Крпа Подарок - Изберете Вашиот Голф, Голф Клубови и Голф Топки Дизајн и Додадете Везени Име - Trifold Голф Крпи за Торби за Голф со Grommet и Carabin
Свеж

Персоналните Сопствени Голф Крпа Подарок - Изберете Вашиот Голф, Голф Клубови и Голф Топки Дизајн и Додадете

DEN 2342.40

Достапно е за нарачката

Ве молиме изберете еден од нашите голф дизајни и крпа боја.Потоа, кликнете на "Прилагодите Сега" за да го персонализирате вашиот голф крпа со сопствени везови текст.Направете вашите најблиски среќни со нашите оригинални единствен играч на голф дизајни како што се голф торба и знамиња, трофеј и голф клубови, круна, голф клубови и топче за голф.Совршен подарок за татковци, мајки, деца, grandmas, grandpas, страствен голфери, мажите или жените.Се чисти вашиот голф додатоци клубови од нечистотија или избрише исклучите вашиот пот од раката и лицето.Лесно приврзаност и отстранување во/од торби за голф, голф количка или притисни количка.Нема играч на голф треба да биде без оваа лесни дизајнер крпа. 100% САД Памук Тери Velour.Мека и абсорбента.Димензии : 16" x 26", 3.5 кг./doz.Целосно hemmed.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.