MLB Аризона Diamondbacks Везени Крпа
Свеж

MLB Аризона Diamondbacks Везени Крпа

DEN 474.72

Достапно е за нарачката

Памук.Увезени.Производ димензии (инчи) : 6 x 0.75 x 22; Тежина : 0.37 lbs.Карактеристики вклучуваат : карирани scrubber дизајн за полесно чистење, вртливата клип за лесно приврзаност и отстранување од торби за голф, везени лого за вашите омилени тимови.Крпа е 100% памук, 16" x 22" три пати везени крпа.Ви го покаже тимот со гордост ова светло дизајниран крпа.Одличен подарок за празници, Денот на Таткото, и специјални настани!. 16" x 22" три пати везени крпа. 100-Процентно памук.Карирани scrubber дизајн со дното везови.Извезена лого.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.