Ѕидот Монтирани Грб Багажник,Sageme Дрвени Entryway Гроздобер Селски Грб Рек Шапка Закачалка Рек Цинк умре-фрлија 4-Кука Железница за Entryway, Бања, Спална соба, Кујна, Mudroom Pinew
Свеж

Ѕидот Монтирани Грб Багажник,Sageme Дрвени Entryway Гроздобер Селски Грб Рек Шапка Закачалка Рек Цинк умре-фрлија

DEN 407.76

Достапно е за нарачката

-Добро Конструирани-Изградена на висок квалитет на цинк умре-фрлија кука, тешко и издржливи, Цврсти и вистински pinewood,не е лесно да се пробие и изграден за да се спротивстави на дневни гребнатини, корозија и tarnishing.Ви помага да ги зачувате простор и да ја задржите вашиот дом организираше; Стилски кука ќе додадете некои класичен минималистички талент да комплимент вашиот простор. Простор Saver Стилски кука ќе додадете некои класичен минималистички талент да комплимент вашиот простор. -Лесно да го Инсталирате,Нема да се соберат Reiquired-Sageme Монтирани Грб Рек се инсталира лесно и брзо.Куките беше Претходно монтирани на одборот.Не се соберат потребни.Доаѓа со потребните монтажа hardwares (завртки и заштита).Постојат пре-drilled монтажа дупки на палта багажник, така што ќе може да се качи на ѕид или од врата на врата без никаков напор.Одржување капацитет за оваа кука решетката е 20 кг секоја кука.кога се монтираат во цврсто дрво или дрво studs. -Пакетот Вклучува-4-Кука Ѕид Монтирани Селски Грб Рек x 1,Завртка x 2(Завртка должина : 1.77 инчен),Base подлога x 2.Грб рек целокупната димензии : 17.1"x 2.1"x 3.6"(L*W*H),Тежина : 0.8 Lbs.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.