Ackitry 2 ПАРЧИЊА Мачка Нула Подлога, Маче Гребење Картон со Catnip, Погоден за Мачки да се Одморат, Мелење Канџи и Игра, Двострано Дизајн, Издржлива Corrugate Мачка Scratcher
Свеж

Ackitry 2 ПАРЧИЊА Мачка Нула Подлога, Маче Гребење Картон со Catnip, Погоден за Мачки да се Одморат, Мелење

DEN 1504.80

Достапно е за нарачката

【Трајни и Природни Материјали】Секој брановидни гребење подлога е направен од тешки густина брановидни и рециклиран картон, withstands доста scratchin.Картон мачка scratcher е доволно силна за да се спротивстави на најостро канџи за фер доволно долго време.И таму ќе биде помалку картон парчиња кои доаѓаат надвор кога мачка гребнатини тоа. 【Уникатен Цртани филмови Глувчето Дизајн】единствена цртани филмови глувчето гребење мачка одбор со Catnip е полесно да привлекува вашата мачка.Премиум гребење текстури дизајн, нашите мачка гребење подлога поблиску го имитира кора од дрво.Различни допирање искуство го прави тоа повеќе неодолива за мачки.Производ големина : 16.9" L * 11.8" W * 2.3"Х. 【За Подобар Живот на Мачка】мачка scratcher картон е реверзибилна, двете страни може да биде изгребани, изработка на гребење мачка картон живот трае подолго и повеќе ефективни.Мачка scratcher картон со catnip ќе го привлече вашето kitty да се Постават, бришење, нула, игра Кријат и многу повеќе.Задоволни мачки' гребење инстинкт.Што се помогне на вашата мачка да останете активни. 【 Заштитете го Вашиот Мебел】Оваа цртани филмови глувчето гребење мачка подлога со Catnip може да и го привлече мачки внимание и место на вистинското место за мачки' гребење.Кој ги заштитува вашиот Екран врати, кожен кауч, кадифен тепих, автомобил вратата панели и дрво работа од мачка ноктот штета.Добар избор за да се задржи вашите Мачки од Гребење на Мебел. 【Разноврсна Употреба】Задоволни мачки' гребење инстинкт, донесе вашиот омилен кожен пријател на здрава канџи, место за ослободување на стрес и одлична вежба.Мачки ќе се третираат како каучот и лагата за тоа.На гребење играчка е, исто така, совршено место за одмор & play.Да им помогне одржите вашиот мачка зафатен, и одржување на своите канџи, земи го сега!Се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба било каква помош на производот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.