Мачка Нула Подлога 2PK Не Нула Влошки Каучот Агол Kitty Гребење Кревет Пост Дрво Рампата Картон Замена, Сисал Тенка Scratcher Мат со Велкро Иглички Заштита на Мебел Троседо?
Свеж

Мачка Нула Подлога 2PK Не Нула Влошки Каучот Агол Kitty Гребење Кревет Пост Дрво Рампата Картон Замена, Сисал

DEN 551.76

Достапно е за нарачката

❤️ Погоден за мачиња и мачки од сите возрасти. ????【РАЗНОВРСНА и ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА МАЧКИ КУЧИЊА】 Нашата мачка гребење пост замена е еден од мачка омилени играчки, тие сакаат да ја користите шепи да го зграби работи. Чиста & чисти.Истите две-недела-стара мачка гребење одбор или лента, тие се скршени во форма, но сисал е сличен на нова. ❤️ Место во секоја соба за да се обесхрабри вашата мачка од гребење каде што не сакате да ги - со кука и јамка сврзувачки елементи, можете да го закачите на аголот на троседот (компатибилен со повеќето ткаенини) или околу стол нога за да прекинете вашата мачка од гребење на оние области.Мебел без никаква заштита лесно може да се изгребани од мачки и да стане грозен.Ве молиме изберете нашите мачка гребење кревет за мачки, не само што помага да го заштитите вашиот мебел, lso помага во одржување на здрава шепи за вашата мачка. ❤️ 2 Пакет Мерки : 15.Во исто време, на тврдо дрво или метал на мебел ќе му наштети на мачката шепи.????【100% ПРЕМИЈА СИСАЛ МАТЕРИЈАЛ & 2 ПАКЕТ ТЕНКА ГРЕБЕЊЕ МАЧКА ДУШЕЦИ】 ќе добиете 2 тенка мачка нула влошки на едно време, секој од големини е 15.Сисал е супер отпорно на гребење!Тоа нема да се скрши по долго време.Без дополнувања, пријателски за вашето домашно милениче, на прв избор за мачка резерви.Слаби, но издржлив, лесен-за-го поправи мачка scratchpad може да се користи во различни места во домот, како што аглите, ѕидови, страни на софи, кревети, табела нозе, чаир нозе, вратата рамки, итн. ❤️ Лесен и здрав, со сестран дизајн, па можете да го користите за целата куќа.2 инчи, погоден за секоја страна од вашиот кауч, лево, десно, назад или како остатокот подлога за мачка.Мачката ќе се намали многу од хартија, остатоци по гребење на хартија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.