Petism 2 Пакет Сисал Мачка Scratcher за Внатрешна Мачки, Двојно Еднострано Користење Мачка Нула Подлога, Природни Сисал Јаже Гребење Мачка Мат, Сисал Мачка во Кревет, Мат
Свеж

Petism 2 Пакет Сисал Мачка Scratcher за Внатрешна Мачки, Двојно Еднострано Користење Мачка Нула Подлога, Природни

DEN 912.00

Достапно е за нарачката

100% ПРИРОДНИ СИСАЛ ЈАЖЕ на : 0.35 инчен сисал јаже теоретски може да издржи 143 килограми напнатост, ние изберете такви дебело јаже за да се направи оваа мачка scratcher мат најдобро во издржливост.ДВЕТЕ ЕДНОСТРАНИ УПОТРЕБА : Истиот материјал истиот груба површина на двете страни, двоен живот време, половина од цената.Еден мудар договор за мачката на сопственикот.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : во Споредба со картон мачка scratcher, сисал материјал остава снегулки по употреба.Чистење со вакуум или едноставно тресење на dusts off.ПОВЕЌЕ ОД SCRATCHER : На дише и термички изолирани сисал мат е удобно доволно за да се привлечат вашите мачки да салон и нап за тоа на секоја сезона.ЗАЧУВАЈ ВАШИОТ МЕБЕЛ : Нуди подобро место за вашите мачки да се изостри своите шепи, ја добиете вашата мачки развива добри навики додека ослободување на своите инстинкти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.