PAWMOSA Мачка Scratcher, Вертикална Картон Мачки Гребење Пост, Дневна Кревет како Мебел Заштитник и Дома Décor Вклучуваат Слободни Catnip (Мед)
Свеж

PAWMOSA Мачка Scratcher, Вертикална Картон Мачки Гребење Пост, Дневна Кревет како Мебел Заштитник и Дома Décor

DEN 624.00

Достапно е за нарачката

⭐АЖУРИРАНИ ДИЗАЈН : Сега потрајни од било кога со две интегрирање на компоненти.Разноврсна scratcher со екстра големи гребење на површината кои исто така може да се ужива како безделник и мачка кревет.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : висока густина картон со трајни изградба не само што ќе трае подолго, но, исто така, го минимизира картон чипови и остатоци.Природни catnip остава вклучени за да се привлечат вашите мачки.Едноставен и модерен дизајн вклопува во секој дом décor стилови.Во врата за користење, се препорачува.Димензии : 12.6" x 12" x 21.7", дарежлив големина што одговара на повеќето мачки и повеќе мачиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.