GiftParty Гребење Мачка Подлога, Сончоглед Мачка Scratcher Подлога за Kitty, Природни Сисал Scratcher Одбор за Маче & Cat, Мебел Интерактивна Активност се Игра Играчка, 14 Инчен
Свеж

GiftParty Гребење Мачка Подлога, Сончоглед Мачка Scratcher Подлога за Kitty, Природни Сисал Scratcher Одбор

DEN 527.52

Достапно е за нарачката

【Гребење мачка Одбор Големина】 14 инчи , дизајн за стандардна големина на мачки од маче да возрасните, освен големи мачки. 【Пакет се Вклучени】 Доаѓаат со 2 пчела украси, постојат ѕвона, мачка ќе се направи бучава при играње. 【Симпатична Сончоглед Форма】 Не само тоа ќе го привлече мачка внимание, Вештачки зелена трева и убав sunflowers се вклопи во секоја соба или декор.Додава забава и vibrancy за внатрешни работи дизајни. 【Природни Сисал】 Маче scratcher е направен од дебел картон цевка и обвиткани со природни влакнести сисал, безбедно и издржливи материјали се апсолутно безбедни за двете лица и домашни миленици. 【Мебел Guard】 Тоа им помага kitties одржување на здрава ноктот навики и да ги задоволи нивните природен инстинкт на гребење.Избегнувајте вашиот маче оштетување на теписи, мебел, завеси итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.