AMZNOVA Мачка Scratcher Картон Гребење Влошки Нула Дневна Софа Кревет, Бебешко Сина
Свеж

AMZNOVA Мачка Scratcher Картон Гребење Влошки Нула Дневна Софа Кревет, Бебешко Сина

DEN 503.76

Достапно е за нарачката

Модерниот дизајн и паметни убаво мешавини во повеќето домашни décor.Изработени од 100% еко-пријателски и рециклираат картонот, надградени AB занает за трајни гребење.Реверзибилна функција ја прави гребење на животот трае подолго отколку повеќето други.Текстура гребење на површината дава право место за да ги задоволи мачки' природни гребење потреби.Мора да се има мачка scratcher да се обучуваат вашиот кожен пријател далеку од троседот, тепих и било кој друг мебел.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.