Мачка Scratcher Мат, BestFire Огнени Рак Шема Мачка Нула Подлога, 14 × 12in Природни Сисал Мачка Scratcher Подлога, Не се Лизга Мулти-Цел Гребење Мачка Мат за Мачка Мелење Канџи & Заш?
Свеж

Мачка Scratcher Мат, BestFire Огнени Рак Шема Мачка Нула Подлога, 14 × 12in Природни Сисал Мачка Scratcher Подлога,

DEN 359.76

Достапно е за нарачката

【Високо-Квалитетни Материјали】 површината на гребење мачка подлога е направен од високо-квалитет на природен сисал, носат-отпорни, и не се статични.Флексибилни и дебели ЕВА материјал за дното и мека чувствува крпа шема се цврсто врзани за сисал површината без паѓа надвор.Мат се цврсти и издржливи, дозволувајќи им на мачки да уживате во забавата на мелење своите канџи. 【Портокал Шема & Мебел Заштитник】портокал форма симпатична мачка scratcher има светли бои и симпатична модели.Во споредба со мебел и подови, мачка ќе сакаат да гребење на портокалова мачка нула килим.Таа е погодна за сите мачки да се игра и да се релаксираат, и исто така е од суштинско значење мебел заштитник за семејства со мачки. 【Не се Лизга на Дното】На 1cm дебели ЕВА материјал дното зголемува дебелината и стабилноста на мачка нула мат .Не се лизга дизајн на дното и 4 двострано лепило налепници може цврсто да го поправите на подот или на мебел, и мачка може да се тркалаат на рампа без да се лизгаат наоколу со рампа. 【Мулти-Цел】Во прилог да се користи како алатка за мачки да се игра секојдневно, на гребење Мат исто така, може да се користи како спие подлога (во лето) и хранење мат.Прекрасна форма го прави убава декорација во домот, и тоа е исто така погоден како doormat и нога подлога.Рампа е мулти-цел, заштеда на пари и лесен. 【Лесно да се Исчисти & Продавница】во Споредба со мачка нула картон, мачка сисал scratcher рампа нема да ја напушти која и да хартија за белешки по мачка мелење на канџи, и лесно може да се отстрани малку прашина и остатоци од површината со правосмукалка.Големина на овој гребење одбор е 14.17 × 11.81 × 0.39 во, кој е лесно да се продавница и можат да бидат поставени во секој агол од дома, кога не е во употреба, без да се води до многу простор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.