ComSaf Долго Мачка Scratcher, Количка за Гребење Мачка Картон, Конкавна Брановидни Нула Подлога, Гребење Салон за Внатрешна Мачки Маче Kitty, Трајни Реверзибилна Долго Нула О
Свеж

ComSaf Долго Мачка Scratcher, Количка за Гребење Мачка Картон, Конкавна Брановидни Нула Подлога, Гребење Салон

DEN 647.76

Достапно е за нарачката

[Конкавна Дизајн] Мачки' инстинкт ги тера да гребење на конвексни површината и остатокот на конкавна страна.На тој начин, Com Saf мачка scratcher со конкавна дизајн зголемува вашата мачка гребење задоволство.Нема потреба да се грижите за вашата мачка не му се допаѓа тоа. [Реверзибилна & Свитлива Функција] Овој гребење картон е реверзибилна, па двете страни може да се црта, да се прави тоа трае подолго и повеќе ефективни!Исто така, можете да го поклопецот тоа до кога не се користи, кој е лесен за чување. [Доволно безбедно за Мачки] Нашата гребење подлога е направен од висока густина, рециклирани и не-токсични брановидни хартија, што го прави доволно силна за да се спротивстави на најостро канџи, без повреда на вашата мачка канџи.Здрави за вашиот симпатична мачки и вашето семејство. [Заштитник за Вашиот Мебел] Гребење е мачки' природата.Оваа брановидни мачка scratcher обезбедува вашата мачка со потполно бесплатен простор за мелење канџи, и помага да се обучуваат вашиот кожен пријател далеку од софи, кабинети, теписи и други мебел. [Големина Мерење] Укината Големина : 43cm x 29.5 cm x 14cm(L x W x H).Ширевте Големина : 86cm x 29.5 cm x 7cm(L x W x H).Оваа scratcher со голем гребење површина е погодна за повеќе мачки за да го користите, тоа е мора да се има за мулти-мачка семејства.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.