Navaris Мачка Нула Мат Троседот Заштитник - Природни Сисал Мебел Заштитник Гребење Подлога за Мачки - Нула Тепих за Каучот, Троседот, Стол - Лево
Свеж

Navaris Мачка Нула Мат Троседот Заштитник - Природни Сисал Мебел Заштитник Гребење Подлога за Мачки - Нула Тепих

DEN 671.76

Достапно е за нарачката

НУЛА & се ИГРА : се Направи вашата мачка и себе си среќен со ова светло сива сисал нула мат за левата страна на вашиот тросед, кауч или фотелја.Мат обезбедува површина која ги одвраќа мачки од гребење на мебел, черги и килими.МЕБЕЛ ЗАШТИТА : Заштита на вашиот мебел и нека вашата мачка ужива гребење, дури и кога не сте дома.Не грижете се за гребнатини и оштетувања на мебел било подолго!.ПРИРОДНИ СИСАЛ : Сисал е еко-пријателски, не-токсични, безбедно материјал кој е долготраен.На ткаенина обезбедува доволно отпор за задоволување на нула сесија.НОКТОТ на ГРИЖА : Една половина е покриен со сисал, а другата половина е направен од материјал, кој е ставен во текот на арм се одморат, а потоа подвиткано под седиште перница.Вашите мачки може да се изостри своите канџи додека каучот останува заштитена.ПРИМЕНА : каучот guard покрива целата лева страна од вашиот тросед заедно раката одмор и мал дел од предната страна.Заврши на кука и јамка fastener над креветот со нозете за да се задржи мат цврсто во место.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.