Мачка Нула Подлога, Кактус Мачка Scratcher, Не се Лизга Гребење Подлога Килим, Трајни Сисал Мачка Нула Мат за Внатрешна Мала Мачка Мелење Канџи со Виси Јаже за Ѕид или По?
Свеж

Мачка Нула Подлога, Кактус Мачка Scratcher, Не се Лизга Гребење Подлога Килим, Трајни Сисал Мачка Нула Мат за

DEN 383.76

Достапно е за нарачката

????Здрава & Издржлив Материјал : се Направени од Издржлив природни сисал која е доволно силна за да се спротивстави на најостро канџи за фер доволно долго време.Сисал јаже е обоена со растителни бои, хемиски слободни, еко-пријателски, и нетоксичен. ????Додадете малку зеленило до вашиот дом : На Кактус Scratcher носи свежа зелена до вашиот дом,и забава акцент парче, кој се вклопува со вашата décor, да се вие и вашиот писе се чувствуваат виталноста на природата.Вашата мачка ќе сакаат да си играат со. ????Гаранција : Како мачка и љубители на експерти, ние веруваме дека секој кат има своја личност.Ние сме исклучително позитивни на нашиот производ.Но, ние не можат да бидат сигурни дека секој поединец мачка ќе го сакам истото.Па ние сме обезбедување на една година гаранција за овој производ, ако има било какви проблеми со квалитетот со него, тоа може да се врати за слободни и вратени во рок од една година. ????Разноврсна го користите и повеќе ефективни : нула подлога предвидени виси јаже дека може да се обеси во ѕидови, врати, прозорци, клупи, doorknobs, итн. (не вклучуваат куки), Вертикална употреба врз основа на вашата мачка е предност, исто така, ги зема НЕМА ПОДОТ. ????Чувајте ги вашите мебел од кити канџи : Зачува вашиот скап мебел и дома кабинетите со давање на вашата мачка право играчка да нула, ноктот, се повлече и солза по волја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.