XXX-Големи Греење Подлога за Брзо Болка, 33 x 17 Ултра Мека Електрични Подлога со 6 Топлина Прилагодувања, Автоматско Исклучување, Влажна & Сува Топлина Терапија за Врат?
Свеж

XXX-Големи Греење Подлога за Брзо Болка, 33 x 17 Ултра Мека Електрични Подлога со 6 Топлина Прилагодувања, Автоматско

DEN 719.76

Достапно е за нарачката

Ултра Мека Фланелен боксери : На фланелен боксери ќе ви ги понудиме максимално пријатно чувство кога ефикасно да се зачува топлината, заедно со уште на топлината низ цела греење подлога. 6 Температура Поставувања & Прегревање Заштита : Нашето удобно назад греење подлога карактеристики 6 топлина нивоа, лесно за вас да се работи и да се избере најмногу удобно температура.Прегревање заштита settings гарантира подобро и побезбедно корисничко искуство на стрес олеснување греење подлога.Брзо Греење Технологија и 120 Минути Авто Исклучи : ви Благодариме на брзо-греење технологија на термичка терапија заврши, ова греење подлога може да се загрее само во неколку секунди.Исто така, на подлога е безбедно да се користи и автоматски се исклучува во 2 часа за заштита од прегревање.Ефективна Болка : Ултра големи 33" x 17" греење подлога помага во намалување на мускулните спазми, вкочанетост и болка во рамото, грбот, вратот, нозете, колената, итн.исто така, ви држи топло на ладно зимски денови.Машина Перат : Свилен анти-pilling материјал се машина перат (на деликатна циклус) да помогне во одржување на tidiness и мекоста на греење подлога за годините што доаѓаат.Ве молиме да го отстраните кабел/Контролер пред миењето на температура подлога.Текст : 120 V~ 60 Hz.Моќност : 100 W. 6 Топлина Settings.Димензии : 33 x 17in.Работата Услови : Внатрешна употреба.Услови на чување : нокаутирам рамна, чиста и сува.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.