Карактер Создавање Назад & Стомакот Билни Греење Подлога - Напната, Болка во Мускулите и Олеснување - Обновливи Топла и Ладна Терапија (Сина Мермер)
Свеж

Карактер Создавање Назад & Стомакот Билни Греење Подлога - Напната, Болка во Мускулите и Олеснување - Обновливи

DEN 1199.76

Достапно е за нарачката

Идеален за топла/ладна терапија за долниот дел на грбот и стомакот област - се Користи за ослободување на болка и непријатност, како и унапредување на телото релаксација!Едноставно се загрее во микровална печка за термичка терапија или студ во замрзнувач за ладна терапија.Целна болки во мускулите, achy зглобовите, повреди, артритис, tendonitis, стрес, напнатост, и листата продолжува.Исто така,, користат тоа за да се задржи топло и пријатно време на студената зима.Пакет има три канали, за да се еднакво дистрибуирате топлина и еден еластичен ремени (одговара на сите), за да заврши на телото и остануваат активни, додека пак работи.Овој производ е исполнет со мешавина од 10 билки и зрна обезбедување релаксирачки и смирувачки мирис - ви даваат дополнителна вредност преку редовни топлина пакет.Тоа е еднократно, 100% природна, направени во САД, еко-пријателски, и домашно милениче безбедно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.