Килибар ПРЕДВОДЕНА од Предната Решетка Светла Пушеле Леќа со 4 доведува Подигнат & Осигурач Решетката Светилки Собранието За 2012 2013 2014 2015 Такома
Свеж

Килибар ПРЕДВОДЕНА од Предната Решетка Светла Пушеле Леќа со 4 доведува Подигнат & Осигурач Решетката Светилки

DEN 839.76

Достапно е за нарачката

-Компатибилен со 2012 2013 2014 2015 Такома. -4pcs/пакет Килибар Леќа Килибар LED Боја Предна Решетка Светла Светилки, Килибар е најдоброто светло што може да има за снег патеки или во текот на ноќта. -LED решетката светилка е исклучителна и деликатна во изработка, и во својот роман изглед ќе ви донесе сосема нов визуелно искуство. -Чад леќа led светло дизајни со 12 Pcs висока осветленост LED Чипови, посветла од оригиналот, гаранција за побезбедно возење.Директна инсталација, со жици темперамент, со осигурач, лесно да го инсталирате, без заварување или дупчење, без никакви модификации.Забелешка : За Професионална Инсталација Е Секогаш Препорачливо.Било какви проблеми контактирајте со нас прво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.