HECASA Решетката Светла Предни LED Килибар Жолта Компатибилен со -2020 Такома TRD ПРО (Cid) Килибар Школка со Жолто Светло)
Свеж

HECASA Решетката Светла Предни LED Килибар Жолта Компатибилен со -2020 Такома TRD ПРО (Cid) Килибар Школка

DEN 456.00

Достапно е за нарачката

Светла Килибар Светла : Дајте му на вашиот Такома а сосема нов изглед со надградена килибар ПРЕДВОДЕНА од предната решетка осветлување за уникатен стил како и зголемена видливост, безбедност и стил во текот на ноќта!Во врнежлив, снежните, или нејасна временска прогноза, на вашиот автомобил ќе биде повеќе видливи.Жолто светло привлекува вниманието на другите возачи на вашиот камион.Пред LED Решетката Светла Килибар Жолта Компатибилен Со 2016-2020 Такома Про модели или други модели со ПРО решетката.Ова ќе одговара на резервни Про решетката решетката САМО.Ве молиме имајте предвид дека овој комплет може да се вклопи во лабава на ОЕМ скара и ќе бараат некои лента и/или лепак да се направи тоа одговара правилно.Високо Квалитетна ABS Материјал : Направени од високо квалитетна ABS пластика, мала тежина, трајни, гребење и отпорен на вода, можат да го издржат тешките средина.Боја : Жолто.Должина : 19cm / 7.48 ".Лесен За Инсталација : Plug & Play.Без дупчење потребно.Само приклучете светилка во дупка мрежа, можете да флексибилно закачите никаде на надворешноста на вашиот автомобил или решетката.И на видео на You Tube може да се направи вашата инсталација повеќе лесно.Пакетот Вклучува : 4pcs LED Светла Комплет, се подигнат кабел.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.