SMALLLEE_LUCKY_STORE Милениче Флорални Аце Трим Јака Подигнат Поводник Сет за Мала Куче, Мачка, Зелена, Големи
Свеж

SMALLLEE_LUCKY_STORE Милениче Флорални Аце Трим Јака Подигнат Поводник Сет за Мала Куче, Мачка, Зелена, Големи

DEN 401.04

Достапно е за нарачката

Големина L градите 16.5 инчен; вратот 12.6 инчен; одговара за тежина 5.5-9.9 фунти.Карактеристики бела чипка јака и лента цвет, живописни геометриски модел.Чекор-во дизајн со брзо ослободување токи, лесно да се носат.Прилагодлив на вратот и на градите, за подобро да одговара.Појавување на поводник е вклучена, со рачка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Pinkaholic Њујорк Puppia
Свеж
Pinkaholic Њујорк Puppia
Достапно е за нарачката
DEN 813.60
Оценка на купувачите: