Yinpecly 2 парчиња Железо Пролет Натоварени Toggle Latch Hasp Хардвер Монтажа Пролет Натоварени Брави Hasps за Случај Кутија Багажникот Фаќа, 3.35 инчен Должина Бронза на Ѕвонење с
Свеж

Yinpecly 2 парчиња Железо Пролет Натоварени Toggle Latch Hasp Хардвер Монтажа Пролет Натоварени Брави Hasps

DEN 230.16

Достапно е за нарачката

Должина : 3.35 инчен/ 85mm.Со заклучување дупка.Направен од железо, Површински третман : боја е оближена со цинк процес, обезбедување на издржливост и стабилност.Опремени со пролетта дизајн, лесен за употреба, едноставна и цврста инсталација, исто така, висока јачина и не е лесно да се оштети.Пролет hasp latch со одличен анти-корозија својства.Совршен прибор за дом, канцеларија, продавница и на друго место.Обезбеди дополнителна сигурност, лесен за инсталација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.