6pcs Магија Headband Лицето Маска Глава Заврши Еластична Bandana Отворено Headwear Спорт Шамија Вратот Gaiter УВ Resistence за Тренингот
Свеж

6pcs Магија Headband Лицето Маска Глава Заврши Еластична Bandana Отворено Headwear Спорт Шамија Вратот Gaiter

DEN 263.76

Достапно е за нарачката

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Големина : 19.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Полиестер.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Достапни во многу occations,за прашливи музички фестивали, концерти, велосипедизам, moraves, риболов,Мотоциклизам и отворено спортови како макбаскет, пешачење, јога, вежбање, двор работа, трчање, возење или кога сакате да се живее прашина бесплатно!.Магијата Headbwear Спецификации: -100% сосема нов! -Направен од микрофибер полиестер, мека, дише и удобно -Лесен и лесно да се спакуваат -Укината и завиткани во различни стилови околу главата или вратот или лицето вел-Големина : 25(±1)*50(±2)cm Тежина : Производ 180±5g,испорака тежина 195±5g -да ги Користите овие decoratively дизајниран headscarves во мноштво начини за да додадете некои талент за вас дневна облека.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.9 инчи,дебелина 0. -Повеќенаменски Спортски Headwear за Мажите и Жените, Со повеќе од 18 различни функции, овие направи големи подароци за секој,така однесувајте се кон вашиот сакан да креативни и корисни ставки.како шамија, sweatband, headband, bandana, wristband, шапка, balaclava, headwrap, лицето маска, вратот gaiter,исто така добро, како што сонцето прашина заштита.Печати на враќање превозот етикета.Печати на враќање превозот етикета.Ве молиме да го носат како лицето маска за да се заштити вашето лице и врат од сонце, ветер или прашина, кога се прават некои отворено спортски или работа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.