Глувчето Уши Headband/Headwrap - Деца, Бебе, Деца - Партија Материјали
Свеж

Глувчето Уши Headband/Headwrap - Деца, Бебе, Деца - Партија Материјали

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

90% Најлон, 10% Полиестер.Глава заврши е погодна за Години и за Бебиња до 4 години.Совршен Додаток за Роденден Партии,Фестивал и Фотографија.Обемот на Главата заврши е 14 "(~36 цм).Одлична рачно изработени материјал се со исклучителна изведба.Удобен за носење и да не побарувачка ексклузивен коса стил да го одржи.Ушите и лак се цврсто прикачени на Главата wrap / Раководител бенд со лепак.Многу еластичен Глава заврши, дебела и исправени уши.Тесни sequins на предната и задната страна.Глава заврши е погодна за Години и за Бебиња до 4 години.Совршен Додаток Роденден за Партиите,Фестивал и Фотографија фустан и прозорци.Обемот на Главата заврши е 14 "(~36 см), Лак димензија е 5"(12.7 cm) Уво дијаметар е 3.5"(8.89 cm) .Одлична рачно изработени материјал се со исклучителна изведба.Удобен за носење и да не побарувачка ексклузивен коса стил да го одржи.Ушите и лак се цврсто прикачени на Главата wrap / Раководител бенд со лепак; Многу еластичен Глава заврши, дебела и исправени уши.Тесни sequins на предната и задната страна.Секое парче на производ е внимателно двојно се прегледуваат пред пакување и вие ќе бидете пријатно изненадени кога ќе го добиете производот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.