Mustang 50 Години Ford 50 Shelby Сива Змија Долг Ракав TEE F & Б
Свеж

Mustang 50 Години Ford 50 Shelby Сива Змија Долг Ракав TEE F & Б

DEN 527.76

Достапно е за нарачката

100% Памук.Машина За Миење.Назад и пред дизајн.Висок квалитет на Памук Унисекс Големината и Машина перат ладна вода.Кул Автомобил кошула за Родендени, Тркачки Настани, Божиќ, Автомобил Подароци за Момци!.Среќа Возење заверена и ПЕЧАТЕНИ ВО САД.Одличен Подарок Идеја за Shelby Кобра ентузијаст!.MUSTANG 50 ГОДИНИ ford кобра мускулите автомобил кул кошула!Овој се врати и пред Ford Mustang llimited издание 50 години со дизајн на грбот и на левата страна на градите, на предната страна на дизајнот.Ова е автентичен и официјално лиценцирани дизајн!Историјата на Форд Мотор Компанија има изработено лојални следење на сопствениците, фанови, и автомобил ентузијасти.Историјата на motorsports работи длабоко со Ford Тркачки тимови во НАСКАР серијата, Светскиот Рели, NHRA, V8 Supercar, Формула Лебдат, и Чудовиште Камион.Со гордост го носат овој Официјално Лиценцирани Производ на Ford Motor Company.Носат со еден пар на нашите појавување sweatpants кликнете на Среќа Возење Линкот погоре, за сите на нашите неверојатна автомобил колекционерски предмети.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.