Буш Мебел Yorktown Странични Датотека Кабинет во Античкиот Цреша
Свеж

Буш Мебел Yorktown Странични Датотека Кабинет во Античкиот Цреша

DEN 996.00

Достапно е за нарачката

Издржливи ламинатни изградба е тестиран за квалитет на абење и дамка отпор.Датотеката фиоки планирам на целосна екстензија топката-имајќи слајдови за непречено се отвораат и затвораат со лесно да стигне до грбот.Accommodates писмо или правно-големина на датотеки.Античкиот Цреша заврши помина со масло-протри Бронза фиока вади и beveled работ детали.Совршено решение за различни соба големини и форми.Стил : Латерална Датотека Кабинет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.