Буш Мебел Broadview 2 Фиока Датотека Кабинет во Еспресо Дабови
Свеж

Буш Мебел Broadview 2 Фиока Датотека Кабинет во Еспресо Дабови

DEN 542.40

Достапно е за нарачката

Врвот фиока за чување на разни предмети и на дното фиока за поднесување писмо, големина документи.Висина на Кабинетот натпревари да координирање Broadview бироа да се зголеми работа површина.Целосна екстензија топката-имајќи слајдови на датотека фиока за непречено се отвораат и затвораат со лесно да стигне до грбот.Издржливи ламинатни конструкција со Еспресо Дабови заврши, тестирани за квалитет на абење и дамка отпор.Атрактивни Сатен Хром хардвер.Боја : Еспресо Даб | Големина : 23 W.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.