Храна Потоплите светилка Маскирани Вентил со Аспиратор Топлина Светилка 250w, Бифе, Ресторан, Забава, Настан, Дома на Вечера, Дебели Нерѓосувачки Челик, Сребро Топла ?
Свеж

Храна Потоплите светилка Маскирани Вентил со Аспиратор Топлина Светилка 250w, Бифе, Ресторан, Забава, Настан,

DEN 7869.36

Достапно е за нарачката

Високо квалитетен материјал : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик светилка сенка и греење вентил 250w за храна Топлина светилки, робустен, отпорност на топлина, без деформација.Униформа греење, одлична храна термичка изолација ефект.Тоа може да се користи за домашна и комерцијална употреба.Кујна Угостителски Објекти : А вклучена греење светилка е нов производ, ресторан и бифе.Чувајте храна топло и да се спречи храна за да се спречи настинка и да се избегне чести греење и одржување на оригиналниот вкус на храната.Кујна Tandetable Лустерот : Светилка сенка е со дијаметар од 36 см и голем дијаметар на осветлување опсег е широк.Висина на светилка тело е 56 cm, на синџир може да биде 120 cm и висина прилагодување.Имајте пријатна : ресторан потреби аспиратор топлина светилка.Тоа го задржува храна и готвење топла и да се избегне чести греење и промените оригиналниот вкус на храната.Клиентите и вработените треба да бидат свесни за тоа.Тоа е широко се користи : можете да ја користите храната warmers, дури и во канцеларијата кујна бар со вашата домашна кујна, бифе, хотел, ресторан, училиште кафетеријата, разни собири.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Транс 120Vsec:208/240Pri 80Va
Свеж
Транс 120Vsec:208/240Pri 80Va
Достапно е за нарачката
DEN 1236.72
Оценка на купувачите: