Vitakraft VitaSmart Заврши Исхрана морско свинче Храна, 8 кг
Свеж

Vitakraft VitaSmart Заврши Исхрана морско свинче Храна, 8 кг

DEN 455.76

Достапно е за нарачката

Целосната на вкусна пелети, зеленчук и житарици.Направени специјално за Гвинеја свињи со Екстра Витамин C. Различни текстури и долго влакно влакна помогне во одржување на здравјето на забите.Додадено антиоксиданси, витамини и омега-3s поддршка на силен имунолошки систем.Највисок Биорасположивост на Хранливи материи.Секојдневно морско свинче исхрана збогатена со клучни витамини и хранливи материи за да се помогне во одржување на здравјето и благосостојба, со екстра Витамин Ц. Со Тимотеј сено како првата состојка, Vita Smart морско свинче Храна е здрава и вкусна високо-влакна исхрана.Збогатен пелети, мешан зеленчук и цели зрна, помеша заедно со екстра Витамин Ц, помага да се задржи гвинеја свињи здрави и задоволни.Вита Smart обезбедува вашиот морско свинче со природна, здрава исхрана збогатена со клучни витамини & минерали кои се важни за поддршка на живот, на здравје и благосостојба.Направена со високо влакна тимотеј сено, 7 хранливи материи богати античките зрна обезбедување на висок квалитет на растителна основа на протеини, и голем број на овошје и зеленчук, Вита Smart оди назад до вашиот гвинеја свинска предци корени да ги задоволат нутритивните потреби и искра инстинктивно хранењето однесување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.