Ф. М. БРАУН Бис Гастрономски Зајакот Храна - Нето-Wt. 4 lbs
Свеж

Ф. М. БРАУН Бис Гастрономски Зајакот Храна - Нето-Wt. 4 lbs

DEN 1271.76

Достапно е за нарачката

Сите-во-едно гурманските храна и лекување за зајаци.Формулиран за да се направи оброк забава и извор на активност.Примамливата исхрана џем-спакувани со мешавина на вашиот зајакот е омилена храна.Збогатена со витамини и минерали за поддршка на вашиот зајак и здравјето.Забава облици и текстури на нашите состојки помогне да ги задоволи вашиот зајакот е потребно да се џвака, се ослободат кафез досада и да го стимулира природното хранењето инстинкт.Браун Бис Гастрономски Хранењето Празник за Зајаци е премиум гурманските храна и лекување на сите-во-едно, збогатена со витамини и минерали.Оваа примамливата исхрана е, џем-спакувани со мешавина на специјализирани деликатеси вашиот зајак ќе се најде едноставно неодолива.Забава облици и текстури на нашите состојки помогне да ги задоволи потребата да се џвака, се ослободат кафез досада и да го стимулира природното хранењето инстинкт.Бис Гастрономски Хранењето Празникот е формулиран за да се направи оброк забава и извор на активност.Тоа е срдечна, здрава исхрана кои ќе го подобрат вашиот зајакот е благосостојба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.