Aquarian Заврши Исхрана Тропски Аквариум Риба Храна Снегулки Сад, 200 G
Свеж

Aquarian Заврши Исхрана Тропски Аквариум Риба Храна Снегулки Сад, 200 G

DEN 1252.80

Достапно е за нарачката

Погоден за сите заедница тропски риби.Природни состојки.Се хранат два пати на ден, како и целосна исхрана.Се хранат само толку колку што тие може да се јаде во 5 мин.Достапни во различни големини.Aquarian Тропски Снегулки се специјално формулирани со природни состојки за да се задоволат специфични барања на здрава тропски риби.Тропски Снегулки понуди комплетен балансирана исхрана за здрави, активни тропски риби и содржат природни marigold оброк екстракт да се одржи и зголеми рибниот природни бои.За сите заедница тропски риби.Се хранат два пати на ден како комплетна диета за сите видови на заедницата tropicals.Се хранат само толку колку што тие може да се јаде во рок од 5 минути.Анализа : Протеини Е 36,5%, Масти 12.5%, Пепел 14.0%, Влакна за 3.0%, Витамин 10.000 IU/kg, Витамин D 2,400 IU/kg, Витамин E 500 IU/kg.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.