Sunseed Вита Prima Здраво Исхрана Еж Храна Сите-Во-Еден Лист Исхрана, 25 мл (пакување може да се разликува)
Свеж

Sunseed Вита Prima Здраво Исхрана Еж Храна Сите-Во-Еден Лист Исхрана, 25 мл (пакување може да се разликува)

DEN 766.80

Достапно е за нарачката

Високо протеинска мешавина од пилешко, морски плодови, и mealworms.Без додаден шеќер или меласа.Единствен пелети помогне да се спречи селективен хранење.Без вештачки бои, вкусови, или конзерванси.Крцкава текстури се поттикне џвакање за стоматолошка здравствена поддршка.Збогатена со Витамини A, D и E. Како дел од семејството, добар квалитет на исхрана се исто толку важни за вашето домашно милениче, како што тоа е за остатокот од домаќинството.Тоа е причината зошто ние го направивме Вита Prima Еж Храна да има сите основи за вашиот еж да живеат среќен и здрав живот.Со витамин-утврдените пелети направени од високо протеинска мешавина од месо, морска храна, mealworms, и зеленчук, Вита Prima ги има сите хранливи материи hedgehogs треба и природни вкусови тие сакаат, без дополнителни шеќери или вештачки адитиви.Како дел од семејството, добар квалитет на исхрана се исто толку важни за вашето домашно милениче, како што тоа е за остатокот од домаќинството.Тоа е причината зошто ние го направивме Вита Prima Еж Храна да има сите основи за вашиот еж да живеат среќен и здрав живот.Со витамин-утврдените пелети направени од високо протеинска мешавина од месо, морска храна, mealworms, и зеленчук, Вита Prima ги има сите хранливи материи hedgehogs треба и природни вкусови тие сакаат, без дополнителни шеќери или вештачки адитиви.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.