Tetra САД Reptomin 10.23-Унца Стапови, Џамбо
Свеж

Tetra САД Reptomin 10.23-Унца Стапови, Џамбо

DEN 526.32

Достапно е за нарачката

Содржи 1 - 10. 23 Oz.За Водни Желки, Newts И Жаби.ПРОМОВИРА РАСТ : Содржи високо квалитетни протеини и есенцијални амино киселини да се промовира здрав раст.УПОТРЕБА : се Хранат од 1 до 2 пати на ден, само толку колку што вашето домашно милениче може да се консумираат во рок од неколку минути.Возраст спектар опис : Сите Фази на Животот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.