Northfin Храна Рипка Формула 3мм Пелети 100 Грам Пакет
Свеж

Northfin Храна Рипка Формула 3мм Пелети 100 Грам Пакет

DEN 224.40

Достапно е за нарачката

North Fin Рипка Формула е професионално развиена за подобрување на здравјето и благосостојбата на вашите риби, додека природно подобрување на своите брилијантни бои.Направени исклучиво со врвен квалитет состојки.Нема филери, хормони, или вештачки пигменти.Формулиран за да се заштити вашите миленици' здравје и да им помогне да стигнат до нивната полна боја на спектар.Хранење на сите морски исхрана како Northfin Рипка Формула намалува отпадот, што значи дека може да се чисти вашиот резервоар поретко.Содржи Омега 3 DHA Харинга Оброк, кој ги промовира здрав развој, раст, и колорит во рибата.Нашата храна не содржи низок градус состојки или спојници, вештачки пигменти, byproducts, или да се додаде хормони.North Fin Рипка Формула е професионално развиена за подобрување на здравјето и благосостојбата на вашите риби, додека природно подобрување на своите брилијантни бои.Направени исклучиво со врвен квалитет состојки.Нема филери, хормони, или вештачки пигменти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.